VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: None
ru: Нет

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Image Width
ru: Ширина изображения

en: Image Height
ru: Высота изображения

en: Show Title
ru: Отображать заголовок

en: Inside
ru: Внутри

en: Sets the speed of the fade and elastic transitions, in milliseconds.
ru: Устанавливает скорость эффектов в миллисекундах.

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1.
ru: Уровень прозрачности оверлея. Диапазон: 0 - 1.

en: Elastic
ru: Эластичный
