VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Top
te: పైన

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
