VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole
