VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Fade
fi: Himmennä

en: Sets the speed of the fade and elastic transitions, in milliseconds.
fi: Asettaa himmennyksen ja elastisuuden nopeuden millisekunteina.

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1.
fi: Overlayn läpinäkyvyyden määrä. Vaihteluväli: 0 - 1.

en: Elastic
fi: Joustava
