VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: None
is: Engin

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Top
is: Toppur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
