VT Commerce Image (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
