Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
