Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: settings
cs: nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Fields
cs: Pole

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: - Select -
cs: - Vyberte -
