Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Fields
el: Πεδία

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Entity
el: Οντότητα

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
