Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: settings
fi: asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Assigned to
fi: Vastuuhenkilö

en: Fields
fi: Kentät

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Entity
fi: Entiteetti

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Field mappings
fi: Kenttien mappaukset

en: Deletable
fi: Mahdollista poistaminen
