Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Name
fr: Nom

en: settings
fr: paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Assigned to
fr: Assigné à

en: Fields
fr: Champs

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Entity
fr: Entité

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Field mappings
fr: Correspondances de champ

en: Deletable
fr: Supprimable

en: Drupal entity
fr: Entité Drupal
