Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: settings
gl: opcións

en: Label
gl: Etiqueta

en: Fields
gl: Campos

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: - Select -
gl: - Seleccione -
