Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Assigned to
he: מוקצה ל-

en: Fields
he: שדות

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Entity
he: יישות

en: - Select -
he: - בחירה -
