Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
