Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: - None -
ja: - なし -

en: Name
ja: 名前

en: settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Fields
ja: フィールド

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Entity
ja: エンティティ

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Field mappings
ja: フィールドマッピング
