Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Name
jv: Jeneng

en: settings
jv: setelan

en: Label
jv: Judul

en: Fields
jv: Field

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: - Select -
jv: - Pilih -
