Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
