Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: settings
lv: iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: Fields
lv: Lauki

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Entity
lv: Entītija

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
