Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Name
oc: Nom

en: settings
oc: paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Fields
oc: Camps

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Entity
oc: Entitat

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
