Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Name
fa: نام

en: settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Fields
fa: میدانها

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Entity
fa: عنصر

en: - Select -
fa: - انتخاب -
