Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
