Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
