Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش
