Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: settings
ar: إعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Assigned to
ar: مسندة إلى

en: Fields
ar: الحقول

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Entity
ar: الكيان

en: - Select -
ar: - اختر -
