Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: - None -
az: - heç nə -

en: - Select -
az: - Seçin -
