Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: settings
be: налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Fields
be: Палі

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Entity
be: Сутнасць

en: - Select -
be: - Выбраць -
