Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Assigned to
bg: Назначена на

en: Save settings
bg: Запази настройките
