Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Name
bn: নাম

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
