Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Assigned to
bs: Dodjeljeno za:

en: Fields
bs: Polja

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke
