Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: settings
ca: paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Assigned to
ca: Assignat a

en: Fields
ca: Camps

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Entity
ca: Entitat

en: - Select -
ca: - Selecciona -
