Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: - None -
da: - Ingen -

en: Name
da: Navn

en: settings
da: indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Assigned to
da: Tildelt

en: Fields
da: Felter

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Are you sure you want to delete this mapping?
da: Ønsker du at slette denne kobling?

en: Field mappings
da: Feltkoblinger
