Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: settings
et: sätted

en: Label
et: Nimetus

en: Assigned to
et: Määratud

en: Fields
et: Väljad

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Entity
et: Olem

en: - Select -
et: - Vali -

en: Field mappings
et: Välja mappingud
