Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: settings
eu: ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Entity
eu: Entitatea

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
