Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Fields
hr: Polja

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: - Select -
hr: - Odaberi -
