Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Name
hu: Név

en: settings
hu: beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Assigned to
hu: Felelős

en: Fields
hu: Mezők

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Entity
hu: Entitás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Field mappings
hu: Mező leképezések

en: Drupal entity
hu: Drupal entitás

en: - Select an operation -
hu: - Művelet kiválasztása -
