Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Name
is: Nafn

en: settings
is: stillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Assigned to
is: Úthlutað til

en: Fields
is: Svæði

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: - Select -
is: - Velja -
