Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: Cancel
it: Annulla

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Name
it: Nome

en: settings
it: impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Assigned to
it: Assegnato a

en: Fields
it: Campi

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Entity
it: Entità

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Field mappings
it: Mappatura campi
