Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Fields
ka: ველები

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
