Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: settings
lt: nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Assigned to
lt: Priskirta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Entity
lt: Esybė

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
