Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Name
mn: Нэр

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
