Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: - None -
nl: - Geen -

en: Name
nl: Naam

en: settings
nl: instellingen

en: Assigned to
nl: Toegewezen aan

en: Fields
nl: Velden

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Entity
nl: Entiteit

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Field mappings
nl: Veld toewijzingen
