Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: - None -
pl: - Brak -

en: Name
pl: Nazwa

en: settings
pl: ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Assigned to
pl: Przydzielone do

en: Fields
pl: Pola

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Entity
pl: Encja

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Field mappings
pl: Mapowanie pól
