Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Name
ps: نوم

en: settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: - Select -
ps: - غوره -
