Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Name
ro: Nume

en: settings
ro: setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Assigned to
ro: Atribuit către

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Entity
ro: Entitate

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Field mappings
ro: Mapări câmp
