Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Name
ru: Название

en: settings
ru: настройки

en: Label
ru: Метка

en: Assigned to
ru: Назначен

en: Fields
ru: Поля

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Entity
ru: Сущность

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Field mappings
ru: Соотвествие полей
