Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: settings
sk: nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Assigned to
sk: Pridelené používateľovi

en: Fields
sk: Polia

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Entity
sk: Entita

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Field mappings
sk: Mapovania polí
