Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
