Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: settings
sq: rregullimet

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
