Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Name
tr: İsim

en: settings
tr: ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Assigned to
tr: Atandığı kişi

en: Fields
tr: Alanlar

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Entity
tr: Nesne

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Field mappings
tr: Alan eşlemeleri
