Vtiger CRM (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: - None -
uk: - Немає -

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: settings
uk: налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Assigned to
uk: Призначено

en: Fields
uk: Поля

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Entity
uk: Сутність

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Field mappings
uk: Відповідності полів

en: Deletable
uk: Може видалятись
